Lady Pank, Kombii i Apocalyptica

Koleżanki i Koledzy!!

Jak co roku zapraszamy na specjalne koncerty legend polskiego rocka z cyklu wROCK for Freedom z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
11 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia wystąpi ulubiony przez publiczność kilku pokoleniową zespół LADY PANK oraz grupa KOMBII z niezastąpionym wokalistą i gitarzystą, Grzegorzem Skawińskim!
Jak zawsze zaprosimy publiczność do wspólnego śpiewania ponadczasowych polskich przebojów. We Wrocławiu od lat ważne rocznice w naszej historii świętujemy radośnie!
Do dyspozycji widzów dostępne będą bilety zarówno na miejsca siedzące jak i stojące.
Święto Niepodległości warto zaplanować na wspólne rodzinne wyjście na koncert polskich przebojów.

Kazimierz Kimso
Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność”

Uwaga! W sprzedaży ostatnia pula biletów!!!

11.11.22 r. godz. 18.00 Hala Stulecia ul. Wystawowa 1

wROCK for Freedom- Dzień Niepodległości

LADY PANK
KOMBII

Bilety dla Członków Związku w promocyjnej cenie ( zakup biletów nieograniczony):

miejsca siedzące (trybuny): 90 zł
miejsca stojące (płyta): 60 zł

Dodatkowo w ramach wRockfest.pl  zapraszamy także na Koncert Legendarnego Fińskiego zespołu  APOCALYPTICA - który zagra 12 listopada w Hali Stulecia!
Uzbrojona w wiolonczele grupa w bezprecedensowy sposób wytyczyła nowe granice pomiędzy rockiem, metalem i muzyką klasyczną.
Debiutowali w latach 90. albumem „Plays Metallica by Four Cellos”, dziś mają na koncie dziewięć uginających się od złota i platyny albumów.
Ostatni z nich, nagrany po pięciu latach przerwy „Cell-0″, który ukazał się dosłownie przed chwilą, to powrót do korzeni i pierwszy od prawie dwóch dekad czysto instrumentalny materiał.
Podczas wrocławskiego występu grupa zagra przekrojowy materiał, dokumentujący 24 lata muzycznej aktywności.

12.11.2022 r. godz. 19.00 Hala Stulecia ul. Wystawowa 1
APOCALYPTICA
Bilety dla Członków Związku w promocyjnej cenie (zakup biletów nieograniczony)
miejsca stojące (płyta):  90 zł