32. Bieg Solidarności

Anita Matner i Dariusz Boratyński to zwycięzcy 32. Biegu Solidarności w kategorii open. W memoriale Andrzeja Kańskiego najlepszymi związkowcami wśród biegaczy okazali się Katarzyna Korniewicz i Grzegorz Bublis. Wg datasport.pl w tegorocznym Biegu Solidarności wystartowało 765 zawodników. W biegu młodzików rywalizowało 873 biegaczy, a w biegu przedszkolaków ścigało się 160 maluchów. Ogółem w zawodach pobiegło 1798 zawodników.

Zwycięzcom gratulował przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląski NSZZ “Solidarność” Kazimierz Kimso wraz z działaczami związkowymi i sponsorami.

Jak zawsze emocje wzbudziło losowanie wśród uczestników Biegu sprzętu AGD.

Wieczorem na terenie Hotelu Wodnik przy muzyce bawili się uczestnicy Biegu Solidarności wraz z rodzinami , przyjaciółmi. Była to świetna okazja do integracji członków naszego Związku.

Wyniki biegu

fot. Marcin Żegliński, Marcin Raczkowski, Sławomir Kowalik