29. Bieg Solidarności

Dzieci spisały się na medal

Kilkusetosobowa grupa dzieci wzięła udział w przedpołudniowej serii biegów zorganizowanych wokół terenu hotelu wodnik we Wrocławiu. 29 Bieg solidarności mimo pochmurnej pogody i przelotnych opadów jak zwykle zgromadził wielu młodych adeptów sportu, którzy ścigali się na dystansie kilometra i 500m (przedszkolacy). Dobrą tradycją Biegu Solidarności jest medal dla każdego uczestnika zawodów. Nagrody dla zwycięzców fundowali hojni sponsorzy.

Wyniki Biegu Młodzików
dziewczeta 7 lat
chlopcy 7 lat
dziewczeta 8 lat
chlopcy 8 lat
dziewczeta 9 lat
chlopcy 9 lat
dziewczeta 10 lat
chlopcy 10 lat
dziewczeta 11 lat
chlopcy 11 lat
dziewczeta 12 lat
chlopcy 12 lat

Wyniki Biegu Dzieci
dziewczynki 5 lat
chlopcy 5 lat
dziewczynki 6 lat
chlopcy 6 lat

Wygrali z deszczem

W sobotnie popołudnie 7 września zakończył się 29. Bieg Solidarności. Niemal 700 zawodniczek i zawodników ścigało się na trasie w okolicy hotelu Wodnik we Wrocławiu. Tradycyjnie po zawodach uhonorowano zwycięzców Biegu oraz tych, którzy wygrali w poszczególnych kategoriach wiekowych i związkowych. Liczne nagrody ufundowali sponsorzy Biegu.
Wieczorem rozpoczęła się zabawa przy muzyce. W ten sposób związkowcy i sympatycy dolnośląskiej “Solidarności” zakończyli świętowanie 39 rocznicy powstania Związku.

Wyniki 29. Biegu Solidarności
BIEG GŁÓWNY – OPEN
BIEG GŁÓWNY – KOBIETY
BIEG GŁÓWNY – KATEGORIE WIEKOWE