Banner

Czas zabawy i podziękowań

Sobotni (15 lipca) grill zorganizowany przez NSZZ „Solidarność” VOLVO przyciągnął oprócz samych związkowców, również wielu gości. Przy dobrej pogodzie oraz  występie zespołu Gajkowianie bawili się m.in. prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, radny miejski Jarosław Krauze, prezes zarządu MPK Witold Woźny i jego zastępca Przemysław Nowicki. Obecni byli również prezes Volvo Europa Autobusy Tomasz Stankiewicz.

Jak co roku w biesiadzie Solidarności Volvo uczestniczył przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” Kazimierza Kimso wraz z zastępcą Grzegorzem Makulem.

W wielkim grillowaniu po raz pierwszy uczestniczyli członkowie Oddziałowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” Simoldes Plasticos z przewodniczącą Oddziału na czele Izabelą Mądry i zastępcą Katarzyną Reut.

Przewodniczący MOZ NSZZ „S” Volvo Bogusław Jurgielewicz  podziękował wszystkim, którzy w ostatnim czasie w sposób szczególny wsparli Solidarność Volvo oraz pracowników w decyzjach podjętych przez Zarząd Volvo AB dotyczących wygaszania produkcji autobusów Volvo we Wrocławiu.

Szczególne podziękowania zostały skierowane do Kazimierza Kimso i prezydenta Jacka Sutryka, który powołał specjalny zespół. Jego zadaniem będzie  wsparcie pracowników Volvo, którzy stracą pracę w wyniku zamknięcia produkcji autobusów. Koordynacja prac zespołu została powierzona Jarosławowi Krauze.
Nie jest to impreza pożegnalna. W przyszłości się spotkamy. Być może w trochę innym składzie, ale Solidarność Volvo nie zamyka swojej działalności a wręcz przeciwnie rozwija ją i zapewniam że w nowo powstałej spółce AIRA Solidarność Volvo będzie nadal działać! – zapowiedział Bogusław Jurgielewicz.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, a jej uczestnicy znakomicie się bawili przy dobrej muzyce.

Tagged under:
Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy