Ulotki pod sklepami Pepco

W tym tygodniu w 9 regionach związkowcy z NSZZ “Solidarność” prowadzą akcję informacyjną pod sklepami Pepco. Wobec braku rzetelnego dialogu ze strony zarządu firmy, członkowie Związku rozdają klientom ulotki w formie telegramu. Kilka pytań w nich zawartych oddaje istotę problemu jaki mają pracownicy Pepco – zbyt mała ilość pracowników, niskie zarobki, łamanie praw pracowniczych. – Klienci proszeni są o wyrażenie na ulotce swojej opinii na ten temat i pozostawienie jej w sklepie. W poniedziałek 3 grudnia akcja prowadzona była przez pracowników działu rozwoju związku w pobliżu dwóch sklepów Pepco.

Także w siedzibie Regionu można otrzymać ulotkę  o braku rzetelnego dialogu i złożyć pisemną opinię w Pepco. Akcja informacyjna potrwa do piątku 7 grudnia.