Zapraszamy na szkolenie dla skarbników

Dział Szkoleń Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność”
zaprasza na szkolenie „Skarbnicy”

Cel szkolenia
Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu, którego celem jest omówienie gospodarki finansowej organizacji związkowej i obowiązku sprawozdawczego w świetle obowiązujących przepisów.
Od 1 stycznia 2019 r. powstał obowiązek składania dokumentów finansowych w wersji elektronicznej, w związku z tym faktem, przygotowanie skarbników do prowadzenia działalności finansowej w Organizacji staje się koniecznością.
Na szkoleniu w szczególności omówione zostaną:
Sporządzanie dokumentacji w formie elektronicznej,
– jak złożyć deklarację podatkową,
– jak złożyć sprawozdanie finansowe,
– obliczanie i rozliczanie składki,
– ewidencjonowanie wydarzeń finansowych.

Adresaci szkolenia
Szkolenie przeznaczone jest dla skarbników oraz członków Organizacji Związkowych chcących pogłębić lub uaktualnić, swoją wiedzę w zakresie przepisów powszechnie obowiązujących i wewnątrzzwiązkowych związanych z finansami

Termin szkolenia-20-21 lutego 2020 r.
Godzina trwania szkolenia: 10:00-16:00
Czas trwania szkolenia: 2 dni (12 godz.)

Liczebność grupy: 20 osób
Koszt szkolenia: bezpłatny
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail szkolenia.wroc@solidarnosc.org.pl
Po przesłaniu przez Państwa zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dotarcia zgłoszenia.

Zgłoszenie powinno zawierć:
• nazwę organizacji
• imię i nazwisko uczestnika szkolenia
• numer telefonu
• adres mail

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń na poszczególne terminy szkoleń.
Osoby które zakwalifikują się na szkolenie zostaną powiadomione o tym telefonicznie, pod wskazany numer na zgłoszeniu.

Miejsce szkolenia
Szkolenie odbędzie się w siedzibie dolnośląskiej Solidarności, w centrum Wrocławia, przy pl. Solidarności 1/3/5 na I piętrze w sali nr 105
Sala konferencyjna, posiada schludny wygląd i nowoczesny sprzęt. Podczas przerwy w szkoleniu istnieje możliwość skorzystania z baru znajdującego się na parterze budynku, w którym można zjeść obiad w konkurencyjnej cenie. Przed budynkiem znajduje się parking.

Więcej informacji uzyskają Państwo u koleżanki Anny Miklis: tel. 601 974 910