Zakończył się 32.Wrocław Maraton

DSC_0602 DSC_0508 DSC_0581 DSC_0605 DSC_0587 DSC_0569

W 32 Maratonie Wrocław wzięło udział ponad 4 tys. uczestników, ale bieg ukończyło 3840 zawodników. Zwyciężył Kenijczyk Kangogo. Po raz 3. odbyły się mistrzostwa Polski w Maratonie Solidarności. Zwyciężył w nich Dariusz Starzyński z Sędziszowa, drugi był Andrzej Hazubski z Trzebnicy, a trzecia Mariola Sojda z Częstochowy.

Nagrody w kategorii Solidarności wręczali zwycięzcom – Kazimierz Kimso, Danuta Utrata i Rafał Tomczak.

Wielki sukces odniósł członek naszego Związku Henryk Załęski, który wygrał w Biegu Głównym swoją kategorię wiekową, jak również był pierwszy w kategorii związkowej 65 lat. Warto też podkreślić, że maraton ukończyli też nasi koledzy z Zarządu Regionu – Radosław Mechliński, Paweł Chabiński i Marcin Tomczak.