Prezydent Wrocławia na spotkaniu ze związkowcami

Zgodnie z deklaracją przedwyborczą prezydent Wrocławia Jacek Sutryk spotkał się ponownie z przedstawicielami Międzyzakładowych i Zakładowych Organizacji NSZZ „Solidarność” działających w jednostkach podległych Prezydentowi.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” w obecności przewodniczącego dolnośląskiej „Solidarności” Kazimierza Kimso, wiceprzewodniczącego Grzegorza Makula oraz towarzyszącego Prezydentowi radnego Jarosława Krauze.

Zebrani działacze związkowi przedstawili Prezydentowi szereg postulatów związanych z płacami, warunkami pracy, kwestiami socjalnymi i sposobami ich realizacji.

Jak zaznaczył przewodniczący Kazimierz Kimso, to wstępne spotkanie, a na kolejnych będą podjęte działania prowadzące do wypracowania i podpisania stosownego porozumienia.

Prezydent ze zrozumieniem odniósł się do przedstawionych zagadnień.

jw

foto Janusz Wolniak