Poparcie dla Małgorzaty Calińskiej-Mayer

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska sp. z o.o. przyjęła stanowisko w którym poparła kandydaturę kol. Małgorzaty Calińskiej – Mayer jako reprezentanta ludzi pracy na posła do Sejmu RP.

Wierzymy, że Małgorzata,gdy zostanie posłem będzie godnie reprezentowała interesy ludzi pracy. Takie problemy jak wiek emerytalny, likwidacja patologii w zatrudnianiu pracowników czy polityka przemysłowa wpisują się w priorytety NSZZ „Solidarność”.

Apelujemy do wszystkich członków naszego związku, ich rodzin oraz sympatyków “Solidarności” o oddanie głosu na Małgorzatę Calińską – Mayer.

Małgorzata Calińska – Mayer kandyduje na posła z listy Prawa i Sprawiedliwości jako kandydat bezpartyjny, rekomendowany przez NSZZ „Solidarność” i popierany przez wiele środowisk.

Lista nr. 1 miejsce 11

Więcej informacji na www.calinska2015.pl

Ze związkowym pozdrowieniem
Przewodniczący Komisji Zakładowej
NSZZ „Solidarność”
Pracowników Volvo Polska sp. z o.o.
Bogusław Jurgielewicz