Pierwsze szkolenie w Regionie w formie mieszanej

W Regionie Dolny Śląsk po raz pierwszy jednocześnie odbywa się szkolenie w formie mieszanej (sytacjonarnie i on-line). Dwudniowe szkolenie pt. „ Zarządzanie Konfliktem” przeznaczone jest dla członków Komisji Zakładowej oraz Komisji Rewizyjnej.

Uczestnicy poznają na nim przyczyny powstawania konfliktów oraz sposoby radzenia sobie z nimi oraz wiele innych ciekawych zagadnień, takich jak: Czym jest konflikt?; Rodzaje konfliktów; Konflikty funkcjonalne i dysfunkcjonalne; Fazy konfliktu; Indywidualne style rozwiązywania konfliktów; Co wpływa na styl rozwiązywania konfliktów?; Metody rozwiązywania konfliktów.

Szkolenie prowadzi trener Hanna Sakowicz-Daszczyńska z Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

jw

foto Janusz Wolniak