Solidarność na posiedzeniu rządu

We wtorek 28 lipca w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wyjazdowe posiedzenie rządu. Korzystając z tej okazji, związkowcy postanowili przypomnieć Ewie Kopacz o nierozwiązanych problemach poszczególnych branż. Nie udało się jednak spotkać wszystkim zainteresowanym z panią premier. Jedynie z-ca przewodniczącego Radosław Mechliński miał szansę porozmawiać z szefową rządu. Podczas krótkiego spotkania przekazał na jej ręce petycje od pracowników sanepidu, służby zdrowia, przewozów regionalnych, telewizji i emerytów. Ponadto podczas rozmowy Radosław Mechliński poruszył temat umów śmieciowych i waloryzacji emerytur. Ewa Kopacz zapewniła, że jej rząd zajmuje się tymi sprawami i niebawem zostaną one rozwiązane.