Nie żyje Janusz Sobieszczański

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela i Kolegi śp. Janusza Sobieszczańskiego.
Janusz Sobieszczański w latach 1990 – 2010 był Przewodniczącym Krajowej Sekcji Nauki NSZZ „Solidarność”, a w latach 2010 – 2023 redaktorem naczelnym Wiadomości KSN. Jako pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej był zaangażowany w działalność NSZZ „Solidarność” od początku istnienia Związku na tej Uczelni.
Janusz był Człowiekiem o wielkim sercu, wielkiej kulturze, Człowiekiem szlachetnym i niezwykle skromnym, a także serdecznym Kolegą i Przyjacielem. Do ostatnich chwil życia całym sercem był oddany pracy związkowej w NSZZ „Solidarność”. Odszedł 16 listopada.
Informacje o terminie uroczystości pogrzebowych będą opublikowane na stronie internetowej https://www.solidarnosc.org.pl/ksn/

Przyjaciele, Koleżanki i Koledzy

z Krajowej Sekcji Nauki