Wybrano władze Terenowej Organizacji Związkowej

Podczas poniedziałkowych (16 października) obrad Zarządu Regionu dolnośląskiej “Solidarności”, działacze dokonali wyboru władz Terenowej Organizacji Związkowej we Wrocławiu. Przewodniczącą została Joanna Billewicz. Ponadto związkowcy podjęli kilka uchwał wewnątrzzwiązkowych. Omówili też sytuację w branżach – o stagnacji w budownictwie i przemyśle drzewnym mówił m.in. Mirosław Hołda, a Danuta Utrata poinformowała o konferencji oświatowej z udziałem gości z dziesięciu krajów, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu we Wrocławiu. O negocjacjach płacowych mówili przedstawiciele branży kolejowej. Barbara Miszczuk zaprosiła na obchody rocznicy protestu głodowego kolejarzy, które odbędą się 22 października we Wrocławiu.