Pod jednym sztandarem

Stulecie Polskiego Związku Łowieckiego zgromadziło 2 września na terenie strzelnicy przy ul. Wodzisławskiej we Wrocławiu kilkuset myśliwych z Dolnego Śląska wraz z zaproszonymi gośćmi. Msze sw. polową odprawił kapelan myśliwych i leśników Archidiecezji Wrocławskiej  ks. Witold Hyla. Po mszy szef zarządu okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego Piotr Skotnicki i Jacek Seniów z Naczelnej Rady Łowieckiej wręczyli zasłużonym myśliwym odznaczenia i medale. Zaprezentowany został też sztandar Okręgowego PZŁ we Wrocławiu. Odsłonięto także pamiątkową tablicę.

Po uroczystościach rozpoczął się piknik z wieloma atrakcjami dla uczestników wydarzenia.

Region Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność” reprezentował wiceprzewodniczący Grzegorz Makul.