Ostatnie zebranie w kadencji

Podczas ostatniego posiedzenia w tej kadencji, członkowie Zarządu Regionu otrzymali od przewodniczącego ZR podziękowania.  Z racji nadzwyczajnych okoliczności, spowodowanych pandemią, była to wyjątkowa kadencja. Jako jeden  z pierwszych regionów szybko powróciliśmy na drogę normalnej działalności, po to by służyć ludziom dolnośląskiej Solidarności , gdyż w naszym Związku nie możemy sobie pozwolić na zawieszenie działalności, nawet z nadzwyczajnych powodów. W minionej kadencji zainicjowaliśmy budowanie naszej strategii. Masz w tym swój niekwestionowany udział, biorąc udział w naszych spotkaniach, w których z mozołem tworzyliśmy jej założenia – tak m.in. napisał Kazimierz Kimso.
W dalszej części obrad działacze zatwierdzili m.in. wykonanie budżetu za miniony rok oraz podjęli uchwałę ws. budżetu na rok bieżący. Sekretarz ZR Grzegorz Makul przedstawił zebranym informacje dotyczące czerwcowego WZD we Wrocławiu oraz omówił stan przygotowań do majowej pielgrzymki w Henrykowie.
Sławomir Bielakiewicz przybliżył działaczom projekt „Schematy Dialogu Społecznego dla Godnej Pracy w sektorze publicznym na poziomie samorządów”, w którym biorą udział nasi związkowcy z 4 organizacji wałbrzyskich.