Piknik w Sośnicy

Spotkanie informacyjne, a potem piknik – tak spędzili sobotę członkowie Zakładowej Organizacji Związkowej w zakładzie Torf Corporation w Kątach Wrocławskich. Powstała w maju ub.r. organizacja liczy obecnie 110 związkowców (na ok. 300 pracowników). Rozwoju i owocnej działalności na kolejne lata życzył zebranym w świetlicy wiejskiej w Sośnicy przewodniczący Zarządu Regionu Kazimierz Kimso. Tym, którzy zainicjowali powstanie związku w zakładzie, szef Regionu wręczył okolicznościowe podziękowania.

Torf Corporation – Fabryka Leków Sp. z o.o. wytwarza produkty oparte na preparatach naturalnych, zajmuje się produkcją środków farmaceutycznych, kosmetycznych do pielęgnacji skóry oraz środków upiększających. Ponadto oferuje sprzedaż wyrobów farmaceutycznych i ziół. Firma prowadzi również prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk medycznych.