Specjalna edycja festiwalu wROCK for Freedom

Koleżanki i Koledzy!

Zapraszamy na specjalną edycję festiwalu wROCK for Freedom!
Stand with Ukraine! – to hasło koncertu , którym chcemy dać wyraz solidarności z walczącą Ukrainą i przybyłymi do Polski naszymi sąsiadami, którzy znaleźli tu schronienie.
11 czerwca w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej, w miejscu gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się wrocławska “Solidarność”, zagrają: LECH JANERKA, HURT, JELONEK, KONIEC ŚWIATA oraz ukraińska ATMASFERA.
Po godz.22.00 koncert przeniesie się do Starego Klasztoru gdzie wystąpią BETHEL i polsko – ukraińska HOVERLA.

Koncert wROCK for Freedom – Stand with Ukraine! to również podziękowanie dla tysięcy wolontariuszy, którzy pomogli i nadal pomagają w przyjęciu rodzin szukających schronienia przed wojną.
Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na pomoc walczącej Ukrainie.

Stand with Ukraine! – Spotkajmy się we Wrocławiu!

Bilety do nabycia w Sekretariacie Regionu Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność” pok. 124 u kol. Karoliny Tomczak po wcześniejszym kontakcie e-mail administracja@solidarnosc.wroc.pl bądź telefonicznym pod nr 605 067 077.
Cena: Biletu: 50 zł dla Członków Związku;
Bilety i wejściówki są ważne na oba koncerty!!!

Zapraszamy!

Ze związkowym Pozdrowieniem

Kazimierz Kimso
Przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność”