Bony ważne do końca sierpnia

Firma DOMS podjęła decyzję o przedłużeniu do 31 sierpnia br. ważności wakacyjnych bonów dla członków naszego Związku. Konieczność podjęcia takiego kroku sygnalizowali już od dawna m.in. związkowcy z naszego Regionu.
To właśnie na wypoczynek w jednym z ośrodków tego przedsiębiorstwa można przeznaczyć 200 zł. Takiej wartości bon należny jest każdemu, kto na dzień 15 lipca 2020 r. był członkiem Związku NSZZ „Solidarność” (bon można było otrzymać w organizacji Związku, w której dana osoba jest zarejestrowana).
Ośrodki znajdują się w Jarnołtówku, Spale oraz Zakopanem. Swoim bonem można płacić za wszystkie usługi świadczone w tych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.
– Ośrodki DOMS to doskonałe miejsce dla realizacji wyjątkowego wypoczynku bądź wydarzenia biznesowego – zachęca Katarzyna Węgłowska specjalista ds. sprzedaży i marketingu w spółce DOMS. – Ofertę naszą opieramy o przygotowane przez nas obiekty, odnajdujące się w nowych aranżacjach, bądź w prostocie i tradycji dotychczasowego przekazu.
Do tej pory członkowie Solidarności najchętniej korzystali z ośrodka Hyrny w Zakopanem oraz z Ośrodka Ziemowit w Jarnotłówku.