PERFECT i zespół IRA zagrają 11 listopada w Hali Stulecia!

Prawdziwa legenda polskiego rocka, zespół Perfect, będzie gwiazdą kolejnej edycji festiwalu wROCK for Freedom w Dzień Niepodległości, organizowanego z okazji 96. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Tradycyjna juz impreza gromadzi co roku tysiące fanów z wszystkich pokoleń i zawsze gwarantuje świetną zabawę przy przebojach gwiazd polskiego rocka.
W tym roku bawić będziemy się 11 listopada w Hali Stulecia, a na koncercie nie zabraknie takich przebojów Perfectu jak Autobiografia, Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Niewiele ci mogę dać, Ale wkoło jest wesoło oraz nowszych jak Raz po raz (straszą nas) albo Czy to ja.
11.11.2014 godz.17.00 Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
wROCK for Freedom – Dzień Niepodległości 2014
miejsca stojące (płyta): 40 zł – do 30.09, 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące (amfiteatr): 50 zł – do 30.09, 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu wejściówki (studenci i uczniowie – płyta) 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu.
Uwaga! Członkowie Związku, organizacje związkowe mogą nabywać bilety w księgowości Regionu do piątku 8 listopada po okazyjnych cenach: miejsca stojące (płyta): 25 zł, miejsca siedzące (amfiteatr): 35 zł