Bony wakacyjne dla członków Związku

Przypominamy, że z okazji jubileuszu 40-lecia NSZZ “Solidarność” oferujemy bony o wartości 200 zł dla członków NSZZ „Solidarność” upoważniające do zniżki podczas pobytu w jednym z ośrodków wczasowych należących do spółki Doms Przedstawiciele Organizacji Związkowych z terenu Wrocławia i okolic mogą odbierać bony w Regionie Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu:
• od dnia 22.07.2020 r. do 31.07.2020 r. w pok. 119 w godz. 8.00 – 16.00
u kol. Joanny Billewicz (tel. 601 464 193),
• od 10.08.2020 r. w pok. 128 w godz. 8.00 – 16.00
u kol. Moniki Górniak (tel. 601 477 460).
Przedstawiciele Organizacji Związkowych z innych miejscowości niż Wrocław będą mogli odbierać bony w Oddziałach Regionu Dolny Śląsk po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu z pracownikami biur powiatowych.

Wykaz ośrodków, w których można wykorzystać bony:Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy ZIEMOWIT w Jarnołtówku
Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy Savoy w Spale
Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy HYRNY w Zakopanem
Willa Sienkiewiczówka w Zakopanem
Członkowie posiadający elektroniczną legitymację NSZZ “Solidarność” dodatkowo otrzymują 10% rabatu na okaziciela.
Podstawą do otrzymania ww. bonów będzie dostarczona przez Organizację Związkową do Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” karta ewidencyjna Organizacji Związkowej.