Zbieramy na sprzęt medyczny

Przypominamy, że zbieramy środki na zakup sprzętu medycznego. Poniżej apel przewodniczącego ZR. Kazmierz Kimso mówi m.in. o tej akcji w swoim ostatnim wystąpieniu z 1 kwietnia na Youtube (Informacje przewodniczącego – 1.04.2020).

Koleżanki i Koledzy,
sytuacja jest nadzwyczajna i działania jakie podejmujemy powinny być także nadzwyczajne.

Apeluję do wszystkich członków naszego Związku o ofiarność i solidarność w walce z pandemią.
Przekażmy dar serca – środki finansowe na zakup sprzętu medycznego, odzieży ochronnej itp.
Wszystko to niech służy lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, którzy dzielnie stają do walki z koronawirusem.

Widzimy z doniesień medialnych, że najbogatsze państwa mają problemy z dostatecznym zaopatrzeniem służb medycznych w niezbędny sprzęt, dlatego nie możemy biernie się przyglądać, ale stańmy solidarnie i w miarę możliwości pomóżmy, dokonując wpłat na konto Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” z dopiskiem „POMOC” konto bankowe:
30 1090 2402 0000 0006 1000 0366.

Ze związkowym pozdrowieniem

Kazimierz Kimso