Jasełka w Świdnicy

Opłatkowe spotkanie świdnickiej “Solidarności” (17.01) zgodnie ze staropolską tradycją nie mogło się obyć bez jasełek. Działacze wraz z zaproszonymi gośćmi gorąco oklaskiwali występ dzieci ze szkoły podstawowej w Mrowinach.

Korzystając z obecności przewodniczącego ZR Kazimierza Kimso i sekretarza Grzegorza Makula świdniccy związkowcy mogli w bezpośredniej rozmowie dopytać o rożne kwestie związane z działalnością związkową. O kwestie bhp można było zagadnąć kierownika Okręgowej Inspekcji Pracy w Wałbrzychu Dariusza Klimeckiego.

Ponadto na zaproszenie przewodniczącej Rady Oddziału w Świdnicy Zofii Cierniewskiej odpowiedzieli wypróbowani przyjaciele “Solidarności”  – księża Tadeusz Faryś i  Piotr Śliwka.