Organizowanie wieczorową porą

W kilku punktach Wrocławia pracownicy Działu Rozwoju Związku Regionu Dolny Śląsk  wraz z działaczami zakładowej Solidarności w Castoramie przeprowadzili w godzinach późnowieczornych, akcję informowania pracowników Castoramy o korzyściach jakie daje wstąpienie do naszego Związku. Przed sklepami tej firmy (Bielany Wrocławskie, CH Magnolia, CH Korona, sklep przy ulicy Granicznej) wręczali pracownikom ulotki oraz rozmawiali i odpowiadali na pytania zainteresowanych.

Im więcej członków będzie liczyć organizacja zakładowa, tym skuteczniejsza będzie w negocjacjach płacowych. Rozwój związku, to najlepszy i skuteczny sposób, aby polepszyć sytuację pracowników. Środowa akcja jest kontynuacją działań podjętych 20 marca, kiedy to w całej Polsce organizatorzy związkowi z NSZZ “Solidarność” rozpoczęli akcję informacyjną skierowaną do pracowników Castoramy.