Chcemy by było nas więcej

Prężnie rozwijająca się Organizacja Związkowa NSZZ “Solidarność”w Pilkington IGP we Wrocławiu konsekwentnie dąży do zwiększenia liczby członków. Działająca od wiosny ub.r. organizacja ma już pierwsze osiągnięcia (m.in. korzystne dla pracowników zmiany w zakładowym funduszu świadczeń socjalnych).
W poniedziałek 25 marca działacze z Pilkington przygotowywali w Regionie spotkanie informacyjne dla członków Związku. – Chcemy przedstawić członkom naszej organizacji m.in. działania komisji dotyczące negocjacji zmian w regulaminie płac – mówią przedstawiciele OZ.
Do Solidarności w Pilkington IGP należy już 108 pracowników. Związkowcy liczą, że stopniowo organizacja będzie jeszcze bardziej liczna, a przez to bardziej skuteczna w działaniach na rzecz pracowników.