Z flagą na Iglicę

Dwóch wrocławskich grotołazów uczciło zbliżające się Święto Odzyskania Niepodległości, wciągając w piątkowy wieczór (9 listopada) na maszt wrocławskiej Iglicy pod Hala Stulecia  narodową flagę. W ten sposób nawiązali do wyczynu wrocławskich studentów, którzy w nocy z 2 na 3 maja dokonali podobnego wyczyny umieszczając na tym symbolu miasta flagę Solidarności.
Tę oraz inne historie związane z tym miejscem przypomniał zebranym pod Iglicą Jarosław Krauze. Skarbnik dolnośląskiej Solidarności mieszkańców miasta przybyłych na spektakl Imiona Wolności zaprosił na kolejne wydarzenia związane z obchodami 100. rocznicy  odzyskania niepodległości, min. na weekendowe koncerty w Hali Stulecia.
Zawieszenie flagi obserwował tez Robert Gonera, jeden z aktorów występujących w spektaklu.