Wybory w “Solidarności” MPK Wrocław

Jedna z największych organizacji związkowych w dolnośląskiej Solidarności – MPK Wrocław dokonała w sobotę  17 marca w zajezdni przy ul.Obornickiej wyboru swoich władz. Na  kadencję 2018-2022 przewodniczącym MOZ NSZZ Solidarność MPK Wrocław został  wybrany Marek Marcinkowski. Był jedynym kandydatem. Dotychczasowy przewodniczący Andrzej Chrzanowski nie kandydował na tę funkcję. Został natomiast wybrany do Komisji MOZ.

Zebranie delegatów odwiedzili goście z Zarządu Regionu (m.in. członkini Regionalnej Komisji Wyborczej Danuta Utrata, przewodniczący ZR Kazimierz Kimso) , obecny był też były prezes wrocławskiego MPK Czesław Palczak. Zarząd firmy reprezentował m.in dyrektor personalny Jacek Kędzierski.

Gratulując nowemu przewodniczącemu, Kazimierz Kimso podziękował Andrzejowi Chrzanowskiemu oraz wszystkim członkom MOZ za ich zaangażowanie w prace związkową zarówno w firmie jak i dla Regionu.