Obchody rocznicowe “Solidarności” w Wołowie

Rada Oddziału Powiatu Wołowskiego NSZZ „Solidarność”, Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Komunalnych i Komunikacji Samochodowej w Wołowie, Burmistrz Gminy Wołów i Przewodniczący Rady Miejskiej w Wołowie zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach związanych z 37. rocznicą podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność”, które odbędą się 27 sierpnia (niedziela).

Program uroczystości:

10.45 – złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą 37. rocznicę strajku pracowników PKS w Wołowie i powstanie „Solidarności” na Ziemi Wołowskiej (zajezdnia PKS, ul. Ścinawska 24),

11.30 – uroczysta Msza św. w kościele pw. Św. Karola Boromeusza w Wołowie,

12.30 – złożenie kwiatów pod tablicą NSZZ „Solidarność” przy Skwerze Solidarności (ul. H.Kołątaja) i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z zespołem Gospel Rock z Lubiąża.

jw