Wysoka jakość w Autoliv Poland

Wśród producentów poduszek powietrznych firma Autoliv z Oławy wyróżnia się wysoką jakością produktów. Jest to zasługa przede wszystkim pracowników. W ponad 1200 osobowej załodze są członkowie NSZZ “Solidarność” a w ostatnim czasie do związku zapisuje się coraz więcej osób. Obecnie jest ich 121- mówi przewodnicząca Urszula Dutka, która gościła w środę 19 kwietnia przewodniczącego Regionu Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność” Kazimierza Kimso oraz Walentego Styrcza z działu rozwoju związku. Obaj działacze zostali także przyjęci przez dyrektora zarządu firmy Autoliv Poland Wojciecha Mazgisa. Zostali też oprowadzeni po zakładzie. – Takie wizyty są dla mnie cenne, gdyż mam możliwość naocznie przekonać się o warunkach pracy w zakładzie – powiedział Kazimierz Kimso, który oprócz funkcji związkowych jest też członkiem Rady Ochrony Pracy.