Doradca Finansowy Nr 1 w Polsce bliżej związkowców!

Dzięki współpracy Open Finance i NSZZ „Solidarność” Region Dolny Śląsk możemy Wam przedstawić wyjątkowy projekt – „Twój doradca w Świecie Finansów”. Akcja powstała aby umożliwić dostęp do najbardziej wykwalifikowanych doradców finansowych Open Finance, którzy udzielą pomocy w wyborze najlepszych produktów finansowych.

Dlaczego Open Finance?

Firma Open Finance jest liderem w branży doradztwa finansowego. Od lat zajmuje pierwsze miejsca w rankingach Związku Firm Doradztwa Finansowego.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu może zaoferować szeroki wachlarz produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych, a usługi doradcy są całkowicie bezpłatne. Będąc uczestnikiem akcji „Twój Doradca w Świecie Finansów” zyskujesz swojego indywidualnego doradcę, który służy Ci radą i pomocą zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Akcja „Twój Doradca w Świecie Finansów” – więcej korzyści dla Was

Specjalnie dla uczestników akcji Open Finance przygotowało szereg dedykowanych promocji i usług, z których skorzystać mogą jedynie posiadacze imiennej karty członkowskiej.
Karta członkowska to nie tylko kolejny plastik w Waszych portfelach. To także karta uprawniająca do priorytetowej obsługi w oddziałach Open Finance, dająca dostęp do zniżek w wielu sklepach i punktach usługowych, a także karta płatnicza typu pre-paid którą możesz zapłacić również za zakupy internetowe. Kartę doładuje Open Finance za skorzystanie z określonych produktów lub możesz doładować ją sam, jeśli potrzebujesz elektronicznego portfela.
Uczestnictwo w akcji „Twój Doradca w Świecie Finansów” jest bezpłatne, Open Finance nie pobiera również żadnej opłaty za wydanie karty członkowskiej.

Jeszcze więcej?

Open Finance przewiduje także dyżury doradcy w siedzibie związku. Jako uczestnik akcji masz również możliwość wzięcia udziału w specjalnych szkoleniach z zakresu wiedzy o finansach.

Jak dołączyć do Akcji?

Wystarczy, że się zarejestrujesz na stronie https://solidarnosc.open.pl/wro i złożysz wniosek o wydanie karty. Możesz także wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w siedzibie związku – poproś o niego w biurze Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność”.

Szczegóły oferty są dostępne u doradcy. Regulamin Akcji znajduje się w oddziałach Open Finance SA lub na stronie internetowej https://solidarnosc.open.pl/RegulaminNSZZ.pdf

Open Finance finansową marką roku

Spółka Open Finance otrzymała prestiżową nagrodę w polskim świecie finansów i została uznana Finansową Marką Roku 2015 w kategorii Doradztwo Finansowe.
Jest to już szósta edycja rankingu Gazety Finansowej „Finansowa Marka Roku”, którego celem jest nagradzanie silnych firm, wyróżniających się wizerunkiem i innowacyjnością w realizacji kampanii brandingowych. Jednocześnie, doceniane jest dopasowywanie palety produktów do współczesnych wymagań klientów i zmieniających się warunków makroekonomicznych. Finansowa marka roku to nagroda dla firm, które oferują produkty finansowe najwyższej jakości.
Nagroda została przyznana za zbudowanie nowoczesnej i otwartej na innowacje marki doradztwa finansowego. – Grupa Open Finance zawsze charakteryzowała się dużą elastycznością na zmiany makroekonomiczne i odważnym podejściem do dynamicznego rozwoju nowych gałęzi biznesu. Wsłuchiwanie się w oczekiwania klientów oraz adaptacja do zmian w gospodarce to kluczowe elementy z punktu widzenia zarządzania firmą. Od lat pozostajemy liderem w swojej branży – mówi Helena Kamińska, członek zarządu Open Finance.
Grupa Open Finance posiada w swojej ofercie produkty finansowe, ubezpieczeniowe, oszczędnościowe, inwestycyjne oraz nieruchomości . Firma należy do Związku Firm Doradztwa Finansowego. Open Finance jest największym w kraju pośrednikiem na rynku finansów, spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.