Banner

Życzenia dolnośląskiego kuratora

Nauczyciel……to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie,bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom? D. Beisse

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy oświaty

Święto Edukacji Narodowej przypomina o szczególnym posłannictwie Nauczycieli, o wartości jaką jest edukacja i o jej roli społecznej. Wyrażam wdzięczność, szacunek i uznanie wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom za codzienną pracę, pasję, oddanie i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Dzięki Państwa wiedzy, umiejętnościom i serdeczności, jaką otaczacie dzieci i młodzież, stają się Oni wartościowymi ludźmi otwartymi na świat i drugiego człowieka.

Realizacja zadań szkoły nie byłaby możliwa bez udziału Pracowników niepedagogicznych. Dzisiaj za Państwa trud serdecznie dziękuję.

Jeszcze raz wszystkim Państwu życzę radości z efektów podejmowanych przedsięwzięć, entuzjazmu w dążeniu do wytyczonych celów, satysfakcji z sukcesów oraz wiele zdrowia i osobistego szczęścia.

Szczególnie serdeczne podziękowania składam dyrektorom szkół, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym i organom prowadzącym za respektowanie i dawanie przykładu w stosowaniu wytycznych MEM, MZ i GIS w dobie koronawirusa.

Roman Kowalczyk

Dolnośląski Kurator Oświaty

i wszyscy pracownicy Kuratorium Oświaty

Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy