Banner

Zaproszenie na uroczystości

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków NSZZ „Solidarność”, rodziny i przyjaciół na uroczyste wprowadzenie Relikwii Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki do Kościoła pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Jelczu – Laskowicach.
Msza św. zostanie odprawiona 29 października 2017 r. o godz.12.00. Zwracamy się z gorącą prośbą do organizacji związkowej o wystawienie pocztu sztandarowego w  tym szczególnym dniu.
Msza św. zostanie odprawiona przez Arcybiskupa Józefa Kupnego.
Pracownicy wrocławskiego Volvo na tę uroczystość wykonają okolicznościowe krzyże, które zostaną przekazane uczestnikom uroczystości i będą wznoszone podczas modlitwy.
Dla każdego Pocztu Sztandarowego biorącego udział w uroczystości organizatorzy wykonają specjalny pamiątkowy krzyż, który znajdzie godne miejsce w macierzystych biurach organizacji.
Po Mszy świętej wszystkie Poczty Sztandarowe zostaną zaproszone na poczęstunek.
Z uwagi na szczególny charakter uroczystości prosimy przedstawicieli organizacji związkowych o przesłanie informacji o obecności Pocztów Sztandarowych przewodniczącemu KZ w Volvo Polska Bogusławowi Jurgielewiczowi pod nr. tel. 607 892 483 lub drogą meilową boguslaw.jurgielewicz@volvo.com

Zapowiedz sprowadzenia Relikwii błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszko
Zaproszenie na uroczystości

Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy