Banner

To się na pewno przyda

Żele pod prysznic, płyny do prania i płukania, szampony, płyn do mycia naczyń i inne środki czystości pozyskał nasz Region od jednego z dolnośląskich zakładów produkujących chemię gospodarczą. Wszystko to przywiezione do Wrocławia zostało posortowane i dostarczone na wrocławskie Świątniki. Stamtąd dary dla mieszkańców Ukrainy wyruszyły do Lwowa.

Przypominamy, że każdy może wybrać formę oferowanej pomocy. Proponujemy: przekazywanie środków finansowych na konto Regionu NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk nr 30 1090 2402 0000 0006 1000 0366 koniecznie z dopiskiem „Dla Ukrainy”.

Zbierane są dary rzeczowe –  śpiwory, koce, odzież dla dzieci i dorosłych, płaszcze przeciwdeszczowe, środki higieny osobistej, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna, pieluchy, ręczniki papierowe, świece, baterie, zapalniczki, apteczki, a także żywność długoterminowa. Dary zostaną następnie ciężarówkami przewiezione na Ukrainę, do Lwowa za pośrednictwem Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowskiej Fundacji im. Św. Jadwigi, z którą od lat współpracujemy. Dary prosimy dostarczać do siedziby Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” we Wrocławiu oraz do oddziałów Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem biura.

Tagged under:
Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy