Banner

Święto siatkówki w Stroniu

Fruwające wysoko dziewczęta, doping kibiców i w końcu atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. Siatkarski weekend w Strońskim Parku Aktywności „Jaskinia Niedźwiedzia” usatysfakcjonował miłośników tej popularnej dyscypliny sportu. Od piątku 3 czerwca do sobotniego popołudnia siatkarskie trójki dziewcząt (roczniki 2010/2011) rywalizowały o zwycięstwo w SolidLas – Volley Cup. Turniej zorganizowany został przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych we Wrocławiu, Dolnośląskie Stowarzyszenie Kultury Zdrowotnej i Sportu NSZZ „ Solidarność” oraz Region Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność”.
W turnieju wzięło udział 11 zespołów i blisko 100 dzieci. Każda z uczestniczek wyjechała z plecakiem i powerbankiem. Dodatkowo zespoły z miejsc 1-3 (także trenerzy) dostały markowe torby Adidas i Nike.
Każdy zespół miał zapewniony dwudniowy pobyt w pięknym hotelu, z pełnym wyżywieniem oraz wycieczkę nad zalew połączoną z ogniskiem i wspólną zabawą a to wszystko na koszt organizator
Zwycięskie drużyny otrzymały puchar od m.in. przewodniczącego dolnośląskiej Solidarności Kazimierza Kimso wręczony wraz z przedstawicielami Lasów Państwowych. Turniej wygrały dziewczęta z klubu UKS Gminy Miękinia 1.
Ostateczna kolejność:
1. UKS Gminy Miękinia1
2. SPS Zbąszynek
3. MMKS Kłodzko
4. AS Iłowa “Jaszczurki”
5. UKS Koral Wrocław
6. AZS AWF Wrocław 1
7. UMKS Volley Głogów 1
8. GKS Gaudia Trzebnica
9. UKS Gmina Miękinia 2
10. AZS AWF Wrocław 2
11. UMKS Volley Głogów2

Tagged under:
Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy