Banner

Strach

Cholera miałem  już nic nie pisać odkąd wylądowałem w szpitalu…. niestety  serducho siadło,  już od roku nic nie pisałem, ale ileż można cicho siedzieć…

Nawet jak Prezydent Miasta jest kardiologiem, to serducho nie sługa a kardiolog jest od serca, a nie od miasta, co widać po moim marnym zdrowiu i po finansach miasta.

Ale ja nie o tym.

Wybory….

No tak, święto demokracji…. jedni walą w pory, bo PiS dojdzie do władzy, palą dokumenty trzęsą tyłkami …. bo Kaczor jutro wchodzi. Spokojnie, nie wszystko da się spalić.

Jaja, jaja, jaja… Gazeta Wyborcza pisze o zamachu na demokrację, Lis krzyczy „Polskę nam zabierają” …cholera gdzie ja żyję?

Polska jest moja, nie Lisa, Olejnik i innych przydupasów. To ja w niedzielę będę decydował… ha, w końcu ja będę najważniejszy….

Idę głosować…. wiesz jak to zrobić? Spytaj członka komisji.  Poza tym to proste, możesz postawić  2 krzyżyki, jeden w „książeczce drugi na kartce senatorskiej” PROSTE.

Idę na wybory…..

Idę dlatego, żeby idioci z GW i Z TVN-u nie mówili mi, że stosują gwałt na demokracji, idę głosować na partię dla której ośmiorniczki to rarytas, które ewentualnie fundują żonom na wczasach a nie na obiadkach politycznych.

Głosuję na PiS, bo mam nadzieję, że  nasze państwo będzie broniło naszej tożsamości  i w „dupie” będzie miało interes Niemiec i ich problem z uchodźcami.

Zagłosuję na PiS bo w końcu chcę wiedzieć czy Tupolew sam spadł czy też przyczyną byli Rosjanie i wcale nie mówię o zamachu, po prostu chcę wiedzieć.

Chcę również wiedzieć dlaczego Polacy pracujący 2 lata dłużej będą mieli o 30% wyższą emeryturę od tych, którzy pracują do 65 roku życia.

Cholera, szlag mnie trafia.

Kocham swój kraj, chcę wolnej Polski, chcę takiej Polski, z której będą dumni katolicy i  ateiści.

Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy