Banner

Przedświąteczne spotkanie w “Solidarności”

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk i przedstawiciele organizacji zakładowych zebrali się jak co roku na przedświątecznym spotkaniu. Poczęstunek poświecił bp Jacek Kiciński w towarzystwie księży Krzysztofa Hajduna i Artura Szeli.

Ks. Biskup życzył ludziom „Solidarności” wiele radości, błogosławieństwa i dobrej posługi. Czas Wielkanocy to okres zadumy i dziękczynienia – mówił biskup. Dziękował wszystkim za zaangażowanie, wyrażał nadzieję, że we wszystkich domach i miejscach pracy zagości pokój i dobro. Na koniec przypomniał słowa św. Jana Pawła II „Nie ma solidarności bez miłości”.

Przewodniczący Kazimierz Kimso składając życzenia ludziom pracy, wyraził wdzięczność wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel „Solidarności” i w tym przedświątecznym czasie włączyli się w zbiórkę darów dla ciężko doświadczonych mieszkańców Lwowa i Aleppo.

Podczas spotkania Przewodniczący Kazimierz Kimso wraz z członkiem Kapituły Medalu Niezłomni Lechem Stefanem uhonorowali kilka osób tym odznaczeniem.

Życzenia dla zebranych przekazała również okręgowa inspektor pracy Małgorzata Łagocka.

Leszek Nowak przekazał życzenia świąteczne od ciężko chorego Leszka Sokalskiego Zebrani modlili się o zdrowie zasłużonego dla dolnośląskiej „Solidarności” działacza.

jw

foto Janusz Wolniak

Tagged under:
Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy