Banner

Podziękowanie za akcję charytatywną

W imieniu dolnośląskiej „Solidarności” i Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowskiej Fundacji im. św. Jadwigi pragnę podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za okazane wsparcie podczas zbiórki artykułów chemii gospodarczej i artykułów medycznych dla Polaków mieszkających we Lwowie.
Dzięki dostarczonym przez Państwa darom, wielu naszych rodaków mieszkających na Kresach Wschodnich będzie mogło w godnych warunkach przeżyć święta Zmartwychwstania Pańskiego.
Jestem ogromnie wdzięczny młodzieży, wychowawcom, rodzicom, pedagogom z placówek oświatowych, którzy dołączyli  do akcji charytatywnej.   Nie nabrałaby ona takiego tempa, gdyby nie pomoc Departamentu Edukacji we Wrocławiu, który pomógł nagłośnić akcję w placówkach szkolnych. Szczególne podziękowania składam na ręce Pana Tomasza Wasula – Prezesa Zarządu SCA HYGIENE z Oławy za przekazanie po preferencyjnych cenach artykułów higienicznych.
Jednocześnie chciałem Państwa zapewnić, że w przyszłości będziemy organizować kolejne zbiórki dla naszych rodaków, dlatego już dziś proszę o pomoc i wsparcie.

Z wyrazami szacunku
Przewodniczący
Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność”
Kazimierz Kimso

 

Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy