Banner

Koncert na 60 głosów

Po pandemicznej przerwie ponownie wracają wNieboGłosy. To wyjątkowe spotkanie łączące w sobie modlitwę i koncert organizowane jest po raz czwarty. Stanowi muzyczne uwielbienie i jedocześnie dziękczynienie, które wyśpiewane będzie w uroczystość Bożego Ciała na placu Wolności we Wrocławiu.
Trwają intensywne przygotowania do koncertu – ponad 60 chórzystów od kilku tygodniu trenuje podczas profesjonalnych warsztatów, aby w uroczystość Bożego Ciała z głębi wrocławskich serc wyśpiewać Bogu chwałę i dziękczynienie.
Na scenie wystąpi Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz N.O.E. Chórzystów poprowadzi Sara Nestorowicz, Diana Pradella i Natalia Koza, a orkiestrę – Artur Koza. Podczas koncertu wspólnie będziemy mogli zaśpiewać znane pieśni w nowych aranżacjach Daniela Pradelli.
Koncert współorganizują wrocławskie wspólnoty katolickie, a wydarzeniu patronuje abp Józef Kupny. Inicjatorem jest ks. Piotr Wawrzynek, który wraz z zespołem wolontariuszy wNieboGłosów już od jesieni rozpoczyna przygotowania.

Wrocław, 16 czerwca 2022, godz. 19.30, plac Wolności, wstęp wolny

jw

Tagged under:
Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy