Banner

Dolnośląska inauguracja roku szkolnego

Tegoroczną dolnośląska inauguracja roku szkolnego odbyła się 4 września w Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnym z Zespołem Szkół Specjalnych w Oławie. Uczestniczyli w niej związkowcy: przewodnicząca MSOiW Region Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” Danuta Utrata, Piotr Majchrzak z Zarządu Regionu, Jolanta Kornel i  Danuta Pogubiło z KZ ze Świdnicy.

Dolnośląski kurator oświaty Roman Kowalczyk złożył z tej okazji życzenia dla uczniów, rodziców i pracowników oświaty:

Życzenia Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Drodzy Uczniowie

Po wakacyjnym wypoczynku z nowymi siłami, pełni energii i zapału przystępujecie do obowiązków szkolnych. Życzę Wam, a szczególnie pierwszoklasistom, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, aby szkoła była miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa. Wierzę, że każdy dzień spędzony w szkole będzie czasem zdobywania wiedzy, przynoszącym nowe doświadczenia i umiejętności, które umożliwią osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji. Mam nadzieję, że w uczeniu będzie Wam towarzyszyć radość poznawania czegoś nowego, interesującego, ważnego.

Szanowni Rodzice

Wam zaś drodzy Rodzic, życzę, aby osiągnięcia dzieci były dla Was nieustającym powodem do dumy.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy oświaty

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018 życzę, aby każdy dzień pracy przynosił zadowolenie, a podejmowane przedsięwzięcia edukacyjne spełniały zakładane oczekiwania.

Roman Kowalczyk

Dolnośląski Kurator Oświaty

i wszyscy pracownicy kuratorium

jw

Tagged under:
Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy