Banner

Bilety na WROCK FOR FREEDOM

Tradycyjnie już ostatni weekend wakacji  we Wrocławiu zarezerwowany jest na koncerty z cyklu „wROCK for Freedom – Legendy Rocka”, które  odbywają się w Centrum Historii Zajezdnia – byłej Zajezdni Autobusowej – przy ul. Grabiszyńskiej, bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.
1 września  w Centrum Historii Zajezdnia zagrają dobrze znani, nie tylko wrocławskiej publiczności,  bracia Waglewscy, czyli FISZ EMADE TWORZYWO, tegoroczny laureat Fryderyków ORGANEK oraz święcący tryumfy na arenie międzynarodowej zespół RIVERSIDE.
Główną gwiazdą koncertu 2 września będzie legendarny brytyjski zespół bluesowy TEN YEARS AFTER, który swoją światową karierę rozpoczął na słynnym festiwalu Woodstock w 1969 roku.
Wystąpi również zespół THE STONES z Anglii, uważany za najlepszy na świecie band grający przeboje THE ROLLING STONES w oryginalnych aranżacjach z dbałością o stroje, instrumenty i brzmienie z epoki “gigantów rocka”.
2 września zagra również rockowa legenda z Wrocławia – LECH JANERKA
Od 18 lipca 2017 r. zapraszamy do zakupu biletów na to wydarzenie. Sprzedaż biletów prowadzona jest w Sekretariacie u Koleżanki Karoliny Tomczak od pon. do pt. w godz. 8:00-16:00.


1.09.17 godz. 17.00 Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184 wROCK for Freedom 2017 ORGANEK, RIVERSIDE, FISZ EMADE TWORZYWO

CENA dla Członków NSZZ „Solidarność”:
Miejsca stojące – 25 zł;
Miejsca siedzące – 40 zł;

2.09.17 godz. 17.00 Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184 wROCK for Freedom – Legendy rocka LECH JANERKA, TEN YEARS AFTER (Anglia), THE STONES (Anglia) – Best Tribute band to THE ROLLING STONES

CENA dla Członków NSZZ „Solidarność” :
Miejsca stojące –  25 zł;
Miejsca siedzące – 40 zł;

KARNETY DWUDNIOWE :

Cena dla Członków NSZZ „Solidarność”:
– Stojące Cena 45 zł;
– Siedzące Cena 60 zł;

Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy