Banner

Bilety na Word Games 2017 we Wrocławiu

20 lipca br. startują 10. Światowe Igrzyska Sportowe – The World Games we Wrocławiu. Jest to największa impreza sportowa w historii Polski. Zawody odbędą się w 26 obiektach we Wrocławiu oraz na lotnisku w Szymanowie w CISiR Jelczu-Laskowice i w OSiR w Świdnicy.

Na ceremonię otwarcia są dostępne bilety w 5 kategoriach w cenie:

  • I – 50 zł
  • II – 40 zł
  • III – 30 zł
  • IV – 20 zł
  • V – 10 zł z ograniczoną widocznością

Organizatorzy oferują bilety na wiele imprez, w przypadku zamówień zbiorowych ich cena jest niezwykle atrakcyjna.

To wielkie święto sportu rozpocznie się 20 lipca i potrwa do 30 lipca. Weźmie w nim udział ponad 3,5 tysiąca sportowców. Ceremonia otwarcia igrzysk odbędzie się na Stadionie Wrocław. Z kolei uroczyste zamknięcie będzie miało miejsce na Placu Wolności.

Dyscypliny jakie będzie można obejrzeć to:

bieg na orientację, boks tajski, bule, fistball, ju-jitsu, kajak polo, karate, korfball, kręgle, lacrosse, ultimate frisbee, łucznictwo, narty wodne i wakeboard, piłka ręczna plażowa, pływanie w płetwach, przeciąganie liny, sportowe ratownictwo wodne, sporty bilardowe, sporty gimnastyczne, sporty lotnicze, sporty wrotkarskie, squash, sumo, taniec sportowy, trójbój siłowy, unihokej, wspinaczka sportowa, futbol amerykański, kickboxing, wioślarstwo halowe, żużel. 

W przypadku zbiorowych zamówień, prosimy o kontakt

Patrycja Włosik

Koordynator ds. Ticketing

+48 734 155 710 patrycja.wlosik@theworldgames2017.com

Szczegółowe informacje o całej imprezie, biletach, cenach, dyscyplinach, terminach, itp. na stronie: http://theworldgames2017.com/

 

Drukuj ten artykuł Drukuj ten artykuł

Społeczna inspekcja pracy