- Region Dolny Śląsk NSZZ Solidarność - http://solidarnosc.wroc.pl -

Gratulacje dla nowego duszpasterza dolnośląskiej “Solidarności”

Hajdun_zr1

Pragnę w imieniu dolnośląskiej Solidarności wyrazić radość i zadowolenie, że to właśnie Ty, Drogi Księże Krzysztofie będziesz kontynuował w naszym Regionie dzieło swoich znakomitych poprzedników.
Liczymy na dobre słowo, radę i modlitwę. Pomni nauczania Pana Jezusa również będziemy prosić Najwyższego o wszelkie łaski potrzebne Tobie do wypełnienia zbożnego dzieła. Jak doskonale Księdzu wiadomo pandemia sprawiła, że dla wielu pracowników, również członków dolnośląskiej Solidarności, nastały czasy naznaczone niepewnością i być może zwątpieniem. Tym goręcej witamy Cię jako naszego duszpasterza i prosimy o to, byś natchnął nas mądrością płynącą ze Słowa Bożego do owocnego działania. Tak napisał przewodniczący ZR Kazimierz Kimso w liście gratulacyjnym do księdza kanonika Krzysztofa Hajduna – nowego duszpasterza dolnośląskiej Solidarności.
Wraz z sekretarzem ZR Grzegorzem Makulem , przewodniczący oraz ksiądz Krzysztof Hajdun rozmawiali dziś (22 lutego) w siedzibie dolnośląskiej Solidarności.